KURUMSAL

OTELİMİZ;

İzmit körfezi ve sapanca gölü arasında 1600m yükseklikteki kartepenin eteklerinde yer alan, Kartepe Park  Oteli yazın güneşin tadını çıkarabileceğiniz, kışınsa kayak merkezine olan yakınlığıyla dört mevsim doğanın güzelliklerinden faydalanabileceğiniz bir mekândır.

Otelimiz 40 oda 80 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda klima, tv, minibar, direk telefon, banyo, saç kurutma makinası, kablosuz internet (ücretsiz) bulunmaktadır.

1 tane 150 kişilik ve 1 tane 250 kişilik olmak üzere toplamda 2 adet restoranda; açık büfe kahvaltı, a’la carte servis, kokteyl ve müzik eşliğinde kutlama yemekleri sunulmaktadır. Ayrıca 9200 yıllık tarihi çınarın gölgesinde 1000 kişiye kadar kır düğünü hizmeti vermekteyiz.—

Ücretsiz açık otopark hizmetimiz mevcuttur.

MİSYONUMUZ;

Başta akademik personelimiz, olmak üzere, öğrencilerimiz, sektörün önde gelen yöneticileri ve bölge halkının, birbirleri ile kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmalarını, sosyal ve moral ihtiyaçlarının giderilmesi, mesleki ve kültürel gelişmelerini, hizmet içinde ortaya çıkan eğitim ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamaktır.


VİZYONUMUZ;

Ülkemizin bu cennet köşesinde, güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı, kaliteli hizmet verebilmektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de uygulama otelleri arasında tercih edilen örnek alınan bir işletme olabilmektedir.


İLKELERİMİZ;

* Planlılık

* Her zaman İnsan

* Güvenilirlik

* Titizlik ve temizlik

* Süreklilik

* Genellik ve Eşitlik

* Ferdin ve Toplumun İhtiyaçları

* Yöneltme

* Fırsat ve İmkan Eşitliği

* Demokrasi Eğitimi

* Laiklik

* Bilimsellik

* Her Yerde Eğitim